Dodávka a péče o interiérové rostliny

udrzba-zelene

Pokojové rostliny jsou skvělým způsobem, jak vnést harmonii, svěžest a styl do každého prostoru. Mimo to umí zlepšit mikroklima v interiéru a pozitivně působí na lidskou psychiku.

 

Víme, které rostliny budou vašemu interiéru slušet

Dodáváme rostliny pro komerční nebo residenční instalace a stejně tak pečlivě vybereme i rostliny do vašeho obývacího pokoje. 

Podle světelných podmínek a teploty navrhneme nejideálnější druhy a kombinace rostlin. Zodpovědně přistupujeme k potřebám rostlin, k vašim přáním i konkrétnímu interiéru. Máme rádi nové výzvy a s chutí uvedeme vaše představy v zelený život.


Osvědčený systém pěstování

Pro pěstování rostlin využíváme minerální substrát, který eliminuje výskyt plísní a polétavého hmyzu. 

 

Zajistíme nejlepší péči pro stávající i nové rostliny

Jak naše spolupráce vypadá konkrétně? Budeme se spolu bavit. O tom, co chcete a potřebuje, my vám nabídneme řešení. Dodáme vám rostliny včetně vhodných nádob a rostliny umíme vysadit i do nábytku.

Postaráme se i o vaši stávající zeleň. Je unavená, neprospívá? Zhodnotíme situaci, rostliny osvěžíme přesazením nebo poradíme, jak se o pokojové rostliny starat.

Součástí našich služeb je i pravidelná péče po dodání a vysazení rostlin. V dohodnutých termínech za vámi přijedeme a poskytneme vaší zeleni ten nejlepší servis.

Poptejte nás

Příloha