Workshopy

workshopyBěhem let jsme získali mnoho znalostí, se kterými bychom se rádi podělili a pomohli vám aspoň na chvíli poznat krásu našeho oboru.


Kde se workshop koná?

Přijedeme za vámi do školy, do firmy, kamkoliv, kde chcete strávit společný čas naplněný novými znalostmi o rostlinách, v pohodové a tvořivé atmosféře. Připravíme vše potřebné podle dohodnutého tématu setkání a dovezeme na místo konání workshopu.

Velmi rádi vás uvítáme i v prostorách naší firmy. Záleží jen na vašich preferencích. Nejčastěji prezentujeme naše znalosti v Brně a okolí.


Rostliny a... znovu rostliny

V nabídce máme připravené tematické okruhy. Před workshopem probereme detaily a program upravíme dle požadavků. Líbí se vám mechové obrazy nebo květinové dekorace? Řekněte nám svoje představy.

Práce s rostlinami přináší radost, uklidňuje i baví. Dekorace, kterou si vytvoříte z rostlin během workshopu, bude milou vzpomínkou na společně prožitý čas. Věříme, že náš workshop dokáže zaujmout a stejně tak pozitivně působí i na spolupráci, stmeluje a povzbudí vztahy v každém kolektivu.

Poptejte nás

Příloha