Mechové obrazy

mechovy-obrazVdechneme život každému prostoru a s nulovou údržbou. Jedinečné mechové obrazy přinášejí krásu přírody do interiéru

Zelená barva má významný a pozitivní vliv na každého člověka. Pomáhá uklidnit, pomáhá relaxovat. 


Mechová umělecká díla

Mechové obrazy jsou úžasnou kombinací rostlin a uměleckého díla. Obohatí a oživí váš domov, pracovní prostředí nebo komerční prostory.

Každý z našich výtvorů je originál. Spojte se s námi, budeme se společně bavit o vaší vizi a prostoru. Chceme, aby váš mechový obraz přinášel potěšení a radost vždy, když se na něj podíváte. Můžete také nechat vše na nás, na našich zkušenostech a citu pro rostliny.


Stabilizovaný mech, kapradí a další přírodní materiály

Jako základní rostlina je pro mechové obrazy a stěny používán pravý přírodní mech. Ten je prostřednictvím konzervace stabilizován. Díky tomuto ošetření nevyžaduje žádnou údržbu, vodu, půdu ani denní světlo a vydrží v nezměněné podobě léta. Takto ošetřené mohou být i další rostliny jako například kapradiny.


Obrazy z mechu, mechové stěny i mechová loga

Myplant-logoVariant tvarů a kombinací rostlin je nekonečné množství. 

Z mechu lze vyrobit téměř jakýkoliv tvar, mechovou stěnu nebo mechové logo. Můžete tak originálně přivítat svoje hosty v hotelu nebo zákazníky ve firemních prostorách.Ozvěte se nám, máme dlouholeté zkušenosti, které jsou jistotou rychlé, ale precizně odvedené práce.

Poptejte nás

Příloha