Mobilní zelené stěny

Mobilni-zelena-stena-do-interieruTrendem dnešních kanceláří jsou otevřené prostory, které podporují spolupráci mezi zaměstnanci, posilují firemního ducha a vedou k větší kreativitě. Ovšem mají také nevýhody. Návrat po často dlouhých měsících práce z domova přinesl požadavek na jistou dávku soukromí. Dopřejte ho sobě, svým zaměstnancům a kolegům.


Elegantně oddělený prostor

Připravit místo, které bude plnit požadavky na podporu týmového ducha a zároveň umožní mít svůj osobní prostor je díky rostlinným stěnám velmi jednoduché a účinné. Nemusíte investovat nemalé prostředky na nové architektonické řešení pracovních interiérů. Pomůžeme vám s rychlou a nákladově efektivní instalací.

Mobilní rostlinné stěny využijete i mimo pracovní prostředí, všude tam, kde potřebujete pracovat v interiéru s prostorem a variabilně vytvářet různé zóny.

Zelené stěny, které nenásilně člení prostor, dodáváme jako pevné stěny nebo jako mobilní paravány se snadnou manipulací díky kolečkám. Praktické řešení, lehce ovladatelné jednou osobou.

 

V souladu s udržitelností

Rostlinná stěna coby zelený paraván má dekorativní i praktickou funkci. Vliv rostlin na člověka z pohledu fyzického zdraví a lepší psychické kondice je prokázán díky mnoha studiím.

Vyšší hodnotou, ke které s naší prací směřujeme a je náš dlouhodobý cíl, je výroba v souladu s udržitelností. Jednotlivé části mobilní zelené stěny jsou vyrobeny ze surovin z České republiky nebo z EU. Naší snahou je omezit logistiku a tím i uhlíkovou stupu. Využíváme proto dodavatele v blízkosti naší výroby. Vlastní pěstební nádoby jsou vyrobeny z recyklovaného plastu s 33% příměsí dřeva.


Certifikované dřevo z ČR

Dřevěná část mobilní zelené stěny, ve které jsou rostliny osázeny je vyrobena ze smrku nebo z dubu z lesů pěstovanými v Česku s certifikátem PEFC.

Mobilni-kvetinova-stena-do-interieru

Mnohonásobné výhody flexibilních rostlinných stěn na pracovišti

Začlenění mobilních rostlin do interiéru přináší řadu výhod:

  1. Nevyžadují časově náročnější instalaci nebo stavební úpravy.
  2. Jsou vhodné do téměř jakéhokoliv prostoru kanceláře, recepce, relax zóny apod.
  3. Umožňují variabilní sestavení pracovního prostoru podle aktuálních požadavků a potřeb.
  4. Přírodní design představuje jednoznačný zdravotní přínos.
  5. Rostliny zlepšují a obohacují život lidí!

Za lepší kvalitu vzduchu

Mobilní zelená stěna má standardně rozměry:

  • šířka 1,2 m, 
  • výška 1,8 m, 
  • hloubka 0,3 m.

Plocha zeleně, která zde roste, má přibližně 2 metry čtvereční a dokáže vyčistit vzduch v místnosti o podlahové ploše 25 metrů čtverečních. Umíme vyrobit a dodat i jiné rozměry, podle potřeb klientů. Výše zmiňované jsou ale nejefektivnější, co se týče dopravy k zákazníkovi a mobility.


Mimo své nejdůležitější schopnosti, přeměňovat CO2 na kyslík, podporují rostlinné stěny kreativitu a vytvářejí příjemnější klima. 


Máme rádi výzvy a jsme schopni pracovat v týmu s interiérovými designery při plánování a implementaci řešení na pracovišti. Myplant vám pomůže vytvořit vizuálně zajímavé a zdravé pracovní prostředí. Začněme!


Nabízíme vám komplexní řešení realizace mobilních rostlinných stěn na míru. Vždy bereme ohled na preference zákazníka i charakter interiéru, který je určen pro umístění zelené stěny.

Inspirujte se našimi realizacemi.

Poptejte nás

Příloha