Pronájem rostlin

Krásně vzrostlé rostliny ve světlých nádobách v rohu kancelářeVaše kancelář, odpočinková zóna nebo recepce může ožít díky pronajatým rostlinám. Je jedno, zda se snažíte zlepšit pracovní prostředí, vytvořit útulný koutek ve firmě nebo dodat svému prostoru originální zelený prvek. 

A není to jen o rostlinách – součástí dlouhodobého pronájmu jsou i nádoby, mechové obrazy a další interiérové prvky.  Nezávazná poptávka  


Naše nabídka pronájmu rostlin je zajímavým řešením, které vám přinese hned několik výhod:

  • Úspora počátečních nákladů

Ušetřete na počátečním výdaji na rostliny. Místo toho si můžete vychutnat okamžitý přínos zeleně ve svém interiéru.

  • Bezstarostná péče 

S pronájmem nemusíte mít starosti o péči o rostliny. Naše služby zahrnují pravidelný servis a výměnu rostlin, které třeba neprospívají a potřebují náhradu.

  • Výběr rostlin od profesionálů

Nechte nás vybrat a doporučit ty nejvhodnější rostliny, které budou ve vašem prostoru nejlépe prospívat. Naši odborníci vám pomůžou vytvořit ideální zelený mix ladící s vaším interiérem.

  • Živý a přírodní design 

Přineste do svého interiéru přírodní design, který prostor oživí a udělá dojem na vaše návštěvníky.


O zeleň se vám budeme starat

Na základě domluvy vám poskytneme kompletní servis, abyste mohli bezstarostně vychutnávat krásu zeleně. Vytvořte si svou vlastní oázu klidu a inspirace s naší pravidelnou péčí, která je nedílnou součástí pronájmu.


Rostliny do interiéru rozhodně patří 

S pronájmem rostlin nejenže obohatíte vizuální stránku vašeho interiéru, ale také zapojíte další smysly. Naše rostliny přinášejí do místnosti příjemnou vůni a zlepšují kvalitu vzduchu, což má pozitivní vliv na zdraví a pohodu vašich zaměstnanců a návštěvníků.


Meetingová místnost oživená velkými rostlinami různého druhu
Interiér firmy oživený velkými bílými květináči s rostlinami


Pro další inspiraci a možnosti si pozvěte našeho manažera interiérové zeleně na konzultaci, rád vám představí široký sortiment a doporučí optimální řešení. Vaše nová zelená oáza je jen kousek od vás!


Pronájem na míru

Nabízíme vám nejen bohatý výběr zelených rostlin pro váš interiér, ale také maximální flexibilitu v délce pronájmu. Rozumíme tomu, že každý zákazník má jiné potřeby a představy. Proto můžete u nás získat jak dlouhodobý, tak i krátkodobý pronájem rostlin.


Dlouhodobý pronájem

Pokud si přejete dlouhodobě obohatit svůj pracovní prostor nebo domov zelení, rádi vám nabídneme zajímavé podmínky pro pronájem na delší dobu. Můžete si užívat krásu a výhody zelených rostlin několik let. Dlouhodobý pronájem je možný minimálně na tři roky.


Krátkodobý pronájem

V oblasti Brna a okolí můžeme zabezpečit krátkodobý pronájem rostlin na pouhých několik dní, a to především pro účely veletrhů, výstav, společenských událostí a jiných akcí podle vašich potřeb. 


Rostliny na zkoušku – krátkodobý pronájem

Není si jistí, zda zeleň zapadne do vašeho interiéru? Máme pro vás řešení. Nabízíme krátkodobý pronájem rostlin, který vám umožní vyzkoušet si zelené rostliny na půl roku. Po této zkušební době máte možnost buď rostliny vrátit, nebo pokračovat v pronájmu na delší dobu.

Orientace na udržitelnost

Náš dlouhodobý cíl je výroba v souladu s udržitelností, což je hodnota, ke které směřujeme svou prací.


myplant-01-3-udrzitelnost-ICO-01(2)

lokální dodavatelé

myplant-01-3-udrzitelnost-ICO-02(2)

100% recyklovatelné nádoby pro výsadbu

myplant-01-3-udrzitelnost-ICO-03(2)

druhý život pro rostliny i květináče

myplant-01-3-udrzitelnost-ICO-04(2)

ekologické zpracování odpadu

S naším individuálním přístupem si můžete být jistí, že si vyberete ten správný režim pronájmu rostlin, který bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám a preferencím. Vytvořte si zelený ráj přesně podle svého gusta!


 Prohlédnout reference 

Poptejte nás

Příloha